İYS/YHS Yeni Sürümü Kullanıma Sunuldu
İçerik Yönetim Sistemimizin 5.0 sürümü satışa sunuldu.

Özellikle çok yüksek ziyaretçi trafiğine sahip haber sitelerinde yıllardır başarıyla kullanılmakta olan İYS/YHS ürünümüzün yeni sürümünün geliştirilmesi çalışmaları tamamlandı.

Yeni sürümde site yönetimi arayüzünde kullanıma yönelik yapılan çok sayıda iyileştirme yanında en önemli iki yenilik olarak çok dilli site desteği ve habere özel fotoğraf albümü ön plana çıkıyor.

Çok dilli site desteği ile aynı web adresi üzerinden içeriklerin birden çok sayıda dil ile sunulması mümkün oluyor. Daha önce bu özellik her dil için farklı bir site tanımlanarak sağlanabilmekteydi. Yeni yapıda herhangi içerik nesnesinin (haber, yazı, sayfa, fotoğraf, vb.) aynı ID ile farklı diller için veritabanına kaydedilmesi mümkün. Bu yapı sayesinde, sitede istenirse herhangi bir haber/sayfadan aynı sayfanın veritabanında kayıtlı başka bir dildeki gösterimine tek bir tık ile geçilebiliyor.

Habere/sayfaya özel fotoğraf albüm özelliği sayesinde çok sayıda fotoğraf tek bir sayfa/haber ile ilişkilendirilebiliyor. Böylelikle sitede, bu şekilde foto-albüm ile ilişkilendirilmiş sayfaların ve haberlerin sunumunda tüm albüm içeriğine sayfa/haber içerisinden doğrudan sunumu mümkün oluyor.

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.