Kurumsal BLOG Yöremiz Açıldı
blog.yorenet.com sitemiz ile birlikte özellikle müşterilerimiz için önemli bir hizmeti daha kullanıma sunmaktayız. Burada çeşitli hizmetlerimiz ile ilgili yardımcı bilgiler yanında hizmetlerimizde kullandığımız altyapıya ve teknolojilere yönelik bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

Bu site kimler için hazırlandı?

Hakan KalyoncuÖncelikle hizmet sunduğumuz müşterilerimiz için.

Başlangıçta eCumhuriyet abonelirimizden gelen soruları yanıtlayan makalelere ağırlık vermeye çalışacağız. Zaman içerisinde diğer hizmetlerimiz ile ilgili bilgilendirmeler yanında yazılım uzmanlarımız da teknik konulardaki deneyimlerini sizlerle paylaşacak.

Sadece internet hizmeti sunmak üzere 1996 yılında kurulan ilk özel sektör şirketiyiz. 15 yılı aşkın süredir sadece Linux sunucular üzerinden ve kendi geliştirdiğimiz teknolojilerimiz ile hizmet sunmaktayız.  Bu bağlamda, günümüzde internette yaygın olarak kullanılan birçok teknolojinin ve sistemin (Linux, XML, XSLT,PHP vb.) Türkiye'de ilk kullanıcısı ve/veya uygulayıcısıyız. Bunların arasında özellikle internetin ve bilgi paylaşımın günümüzdeki kadar yaygın olmadığı dönemlerde bazen zorunluluktan bazen de meraktan geliştirdiğimiz onlarca özgün algoritma ve/veya teknoloji var. Zaman içerisinde bu teknolojileri hem kendimiz hem de gereksinim duyacak genç yazılımcılar  için belgelemek öncelikli amaçlarımızdan biri.

MERHABA...

Dr. Hakan Kalyoncu
Yönetim Kurulu Başkanı

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.