ServiceNow İstanbul Sürümünün Duyurusu Yapıldı
11 Ocak (dün) ServiceNow firmasının servis yönetimi temelli ürün portföyünün yeni sürümü olan İstanbul sürümünün duyurusunun yapıldığı önemli bir gün.

http://images.connect.servicenow.com/EloquaImages/clients/ServiceNowDotCom/%7Bd580b4b4-08db-4e5f-91d0-bd0650c05b1c%7D_IstanbulMarketLaunch580x.png

ServiceNow Gartner raporlarında yapılan değerlendirmelerde ITSM konusunda yıllardır dünya lideri konumunu açık ara farkla korumaktadır. Bu konumunu uzun süredir en yakın takipçisi ile olan farkını artırarak korumasının nedenlerinden biri de ileri teknolojik altyapısı üzerindeki geliştirme çalışmalarını kararlı bir şekilde yürütmesi olsa gerek. Bu bağlamda, yılda iki ana sürüm çıkartmayı sürdüren firma ürün sürümlerine alfabetik sıra ile dünyadaki önemli yerlerin adlarını vermektedir. Bir önceki Helsinki sürümünden sonra yeni sürümü İstanbul olarak adlandırıldı.

Sürümler Yol Haritasıİstanbul sürümü BT, Güvenlik Operasyonları, Müşteri Servisleri, İK  ve platform geliştirme konularında heyecan verici yeni yetenekleri ile birlikte hizmete sunuluyor..

  • DemoNow portalında TRY DEMO menü seçeneği üzerinden yeni İstanbul sürümünü deneyebilirsiniz.onu aşkın
  • 12 Ocak günü saat 19:00'da (8:00 PST) yapılacak olan İstanbul müşteri etkinliği video yayınını mutlaka izleyin. Burada ürün uzmanları İstanbul sürünmünün gösterimi (demo) yanısıra canlı soru cevap imkanı sunarken aynı zamanda üründeki önemli geliştirmeleri tartışacaklar.
  • 17 Ocak günü  saat 19:00'da (8:00 PST) ürün uzmanları bu sefer Express Müşterileri için İstanbul Webnar'ı ile benzer şekilde  Express ürünümüzün İstanbul sürünmünün gösterimi (demo) yanısıra canlı soru cevap imkanı sunarken aynı zamanda üründeki önemli geliştirmeleri tartışacaklar.

Bizler için gurur verici bu özel sürüm ile ilgili tanıtım toplantısı talepleriniz için lütfen elektronik posta ile ya da 0212 234 0090 numaralı telefonumuzdan randevu talebinde bulunun.

 

 

 

 

 

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.