Cumhuriyet PDF Arşivi Yayımda
Cumhuriyet internet sitesinden bedelli abonelik ile sunulmakta olan e-Gazete sayfalarının PDF arşivi abonelerin hizmetine sunuldu.

Hizmete sunulan yeni PDF arşivi ile Cumhuriyet Gazetesi ve eklerinin tüm sayfalarına Adobe PDF formatında ve matbaa basksıı kalitesinde erişmek mümkün.

İsterseniz gazetenizi indirdikten sonra yazıcıdan çıktısını alıp okuyabilir, ilgilendiğiniz kısımları basılı olarak arşivleyebilirsiniz.

PDF arşivine ilk girildiğinde ilgilenilen yayımın en son baskısının sayfaları gösteriliyor. Bu sayfadan doğrudan ilgilendiğiniz sayfa üzerine tıklayarak bedelsiz Adobe Akrobat yazılımı aracılığı ile açık okuyabileceğiniz gibi sayfayı kendi bilgisayarınızda arşivleyebilir ve çıktısın alabilirsiniz.

Sayfanın üst kısmındaki arama kısmındaki basit yayım menüsü ve tarih seçim gerecini kullanarak tek bir tıklama ile herhangi bir yayımın herhangi bir tarihteki sayısına ulaşabilirsiniz. Eğer ilgilendiğiniz yayım belirttiğiniz tarihte yayımlanmamış ise o tarihten önceki son yayım ekrana gelecektir.

 

© 2005-2019 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.