Genel amaçlı uygulama sunucularımızdan gelir ortaklığı ya da kiralama yöntemleri ile yararlanabilirsiniz. Yazılım geliştirme ve sahip olma maliyetlerinden kurtulun. Gerek duyduğunuz kapasiteyi minimum maliyetle kullanın.

Uygulama Hizmet Sağlayıcılığı hizmetimiz ile yılların uzmanlığı ile geliştirilen ve yıllarca tarafımızdan işletilen güçlü yazılım ve donanım altyapımızdan minimum yatırım ile yararlanın. Sadece ihtiyaç duyduğunuz özellikleri ve kapasiteyi kiralayarak kullanın.

Bu hizmetimiz kapsamında sunduğumuz uygulamalar için herhangi bir yazılım geliştirme ve veya donanım yatırımı yapmadan, minimum aylık katılım payı ile ve çok kısa sürede projelerinizi gerçekleyebilirsiniz.

Bu uygulamaların geliştirilmesi, işletilmesi ve bakımı tarafımızdan yapılmaktadır. Bu bağlamda her zaman en son teknolojiye sahip, güvenilir, gürbüz yazılım ve donanım altyapımızı güvenle kullanırken sadece ve sadece kendi işinize yoğunlaşır teknik konular için gereksiz yere zaman, emek ve para harcamazsınız.

Bu kapsamda kullanımınıza sunduğumuz hazır uygulamalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için UYGULAMALAR başlığına bakınız.