Üretici firma destekli kurumsal Linux dağıtımlarımıza görev-kritik servislerinizi güvenle emanet edin.

Dünyanın en büyük ve önemli kurumsal dağılımları Red Hat ve SUSE ile veri merkezinizdeki işletim sistemlerini standartlaştırırken üretici destekli ve hemen tüm önemli yazılım ve/veya donanım üreticileri tarafından sertifikalandırılmış olan Linux dağıtımları sayesinde işinizin gerektirdiği servisleri güvenle sunun. Gerek duyduğunuzda doğrudan üretici firmaların teknik sertifikasyonundan geçmiş uzman mühendislerimizce verilen yerinde destek hizmetimizden yararlanın.

Aşağıdaki konularda danışmanlık, kurulum, eğitim destek hizmetlerimizden yararlanablirsiniz.

UNIX'ten Linux'a Göç

UNIX ve RISC-tabanlı sistemlerinizi kurumsal x86 işlemcili donanımlar üzerinde koşan Linux sunuculara taşıyarak toplam sahip olma maliyetinizi düşürürken aynı zamanda veri merkezinizin verimliliğini de artırırsınız.

Sanallaştırma

Linux tabanlı KVM ve/veya Xen sanallaştırma çözümlerimiz ile değişen iş taleplerini hızla karşılayın.

Sanallaştırma Yönetimi

Artarak büyüyen heterojen sanal ortamlarınızı daha iyi denetler ve yönetirken aynı zamanda mevcut sanal kaynaklarınızın tam optimize ve dengede kalmasını sağlayın.

Özel Bulut Altyapısı

Güçlü bulut yönetimi platform çözümlerimiz yanısıra isteğe bağlı yazılım-tabanlı depolama ve yüksek performanslı sanallaştırma çözümlerimiz ile birlikte kendi özel bulutunuzu şimdiden kurun.