26 Eylül 2017 günü Ankara'da gerçekleştirilen Kobi17 1. Kobiler ve Bilişim Kongrsi'ne Altın Sponsor olarak destek vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Etkinlik blog yazısı için tıklayın.

kobi17

KOBİ’LERİ DÜNYA ATAĞINA KALDIRACAK KONGRE !
TBD, ASO ve ATO iş birliği, ve Yörenet'in de desteği ile...

“Ekonominin itici gücü KOBİLER, KOBİLERİN itici gücü BİLİŞİM" sloganı ile 26 Eylül 2017 tarihinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Dr. Faruk ÖZLÜ'nün açılışı ile “1.KOBİLER ve BİLİŞİM KONGRESİ” Ankara’da yapıldı.

Kongre, konularında uzman konuşmacıları seçkin katılımcılar ile Ankara Sheraton Otelinde buluşturdu. Bu yıl birincisi Türkiye Bilişim Derneği tarafından Ankara Sanayi Odası ve Ankara Ticaret Odası ile beraber düzenlenen Kongrenin her yıl Eylül aylarında düzenlenmeye devam ederek gelenekselleşen bir organizasyon gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Ekonomimizin önemli bir lokomotifi olan KOBİ’lerin işgücü verimlilik ve rekabetçilik düzeyinin birçok Avrupa ülkesinden daha düşük olmasının; finansmana erişim, büyüme, yeni teknolojilere uyum sağlama, yenilikçilik ve kurumsallaşma alanlarında yaşanan sorunların yansıması ve değişim ve dönüşümü yakalayamadığı gerçeğinden yola çıkılarak planlanan kongrede bu olumsuzluklara çözüm arandı.

Sabah Oturumlarında

  • Dijital Dönüşüm, Yeni Fırsatlar ve KOBİ’ler
  • Dijital Dönüşümün KOBİ’lere Sağladığı Fırsatlar ve Çözümler

Konuşulurken

Öğleden Sonraki Çözüm, Farkındalık Ve Eğitim Oturumlarında

  • KOBİ’lere Güç Veren Çözümler
  • Bilişim Güvenliği/Şifrenide Paranıda Kaptırmama Yolları
  • Rekabet Stratejileri
  • KOBİ’lere sunulan Finans Olanakları ve Destekler

Uzman konuşmacılar tarafından anlatıldı.

Etkinlik web sitesi için tıklayın.

Etkinlik blog yazısı için tıklayın.