With our services management solutions, all of your Business Processes will be under control such that your service quality will be significantly improved and at the same time your customer's satisfaction will be maximized.

Our open systems based GLPI ITSM and Asset Management platform will transform your employees' way of providing service to your customers. Additionally, by means of our Servicenow consultancy 

ServiceNow sunduğu bulut-tabanlı platform aracılığıyla insanların iş yapma şekillerini dönüştürüyor. Bu bağlamda, kurumun tüm iş birimleri için (BT, İK, Tesis, Alan hizmetleri ve çok daha fazlası) hizmet yönetimi altyapısı sunuyor.

Hizmet Yönetimi çözümlerimiz günlük iş hayatını oluşturan etkinlikler, görevler ve süreçlere yönelik servis oryantasyonu ile modern kurumların öncesine kıyasla çok daha hızlı ve esnek işlemesine yardımcı olur. Müşterilerimiz hizmet modelimizi kullanarak iş akışlarını tanımlar, yapılandırır ve otomatikleştirler ve kurum içi hizmetlerin sunumu ve kullanımını dönüştürmek için elektronik posta ve çalışma tablolarına bağımlılıklarından kurtulurlar.

BT, İK, Tesis İşletme ve Alan hizmetlerini de içine alan tüm kurum içi iş birimleri için hizmet yönetimi altyapımız herşeyi hizmet olarak yönetmek için geliştirilen kurumsal bulut deneyimi sunar.