Hizmet yönetimi çözümlerimiz ile tüm iş süreçlerini kontrol altına alacak, hizmet kalitenizi en üst düzeye çıkarırken müşterilerinizin memnuniyetini güvenceye alacaksınız.

ServiceNow sunduğu bulut-tabanlı platform aracılığıyla insanların iş yapma şekillerini dönüştürüyor. Bu bağlamda, kurumun tüm iş birimleri için (BT, İK, Tesis, Alan hizmetleri ve çok daha fazlası) hizmet yönetimi altyapısı sunuyor.

Hizmet Yönetimi çözümlerimiz günlük iş hayatını oluşturan etkinlikler, görevler ve süreçlere yönelik servis oryantasyonu ile modern kurumların öncesine kıyasla çok daha hızlı ve esnek işlemesine yardımcı olur. Müşterilerimiz hizmet modelimizi kullanarak iş akışlarını tanımlar, yapılandırır ve otomatikleştirler ve kurum içi hizmetlerin sunumu ve kullanımını dönüştürmek için elektronik posta ve çalışma tablolarına bağımlılıklarından kurtulurlar.

BT, İK, Tesis İşletme ve Alan hizmetlerini de içine alan tüm kurum içi iş birimleri için hizmet yönetimi altyapımız herşeyi hizmet olarak yönetmek için geliştirilen kurumsal bulut deneyimi sunar.