Çalışanların Takım Çalışmasına Gönüllü Katılımı
Takım üretkenliğini geliştirmek için - takımın nerede olduğundan ve hangi aygıtları kullandığından bağımsız olarak - kişi, proje ve süreçleri tek bir güvenli ortamda buluşturyoruz

Novell Vibe® takım çalışmasının gücünü ait olduğu yere, kullanıcılarının eline, verir. Takım çalışmasına ihtiyaç duyan herkese - ister bir doküman üretiyor olsun, isterse binlerce hareketli parça içeren karmaşık bir projede yer alsın - çevrimiçi olarak işlerini yapabilecekleri bir ortam sağlar.

Novell Vibe ile kullanıcılarınız:

  • Proje adımlarını yönetebilecekleri, kurum içi ve/veya dışından katılımcıları davet edip, kapsamlı bir gereçler kütüphanesini kullanarak birbirleri ile tartışabilecekleri, yazışabilecekleri, belgeleri güncelleyebilecekleri ve yanıtlayabilecekleri kendi özel "savaş odalarını" oluştururlar.
  • Bu ortamları BT'yi beklemeden kendileri yaratırlar ve istedikleri her zaman, herhangi bir yerden ve mobil aygıtlar da dahil olmak üzere hemen hemen her türlü aygıtı kullanarak, bu ortamlarda etkileşim sağlarlar.
  • Kolay kullanımlı, kolay kurulan ve ilgili herkesin her zaman dokümanın en son sürümüne eriştiği yeteri kadar güçlü ve sağlam doküman yönetimi ile hangi sayfada olduklarını her zaman bilirler.

Onları daha üretken yapan işbirliği gereçleri sağlayarak kullanıcıların yapabildiklerini artırır , sahip oldukları gereçler ile entegre olarak mevcut ortamlarını genişletir.

İlgili blog yazımız için tıklayın.

 

© 2005-2018 KOBİ YÖRESİ ® portal altyapısı YÖRENET Teknoloji A.Ş. tarafından geliştirilmiştir.