OutSystems - Çözüm Ortağı

OutSystems Platform’u, uygulama geliştirme ve teslimi işleminin her aşamasını basitleştiren eksiksiz bir tam-çevirim (full-cycle) hızlı uygulama geliştirme ortamıdır. Uygulama tesliminde, görsel modelleme ve otomatik tek-tık ile kullanıma sunma yöntemimiz sayesinde, yazılım geliştiriciler ve ekipler işin gerektirdiği uygulamaları pazarın gereksinim duyduğu hızla hazırlarlar.

4Me - Yetkili Çözüm Ortağı

Eksiksiz Hizmet Yönetimi Platformu

Adobe - Yetkili Satıcı

Her boyuttan kurumun işle ilgili sorunlarını çözmeye yardımcı olan Adobe, büyüyerek tanınmış bir yazılım yenilikçisi ve çözüm sağlayıcısı haline gelmiştir. Adobe yazılım ve hizmetleri şirket altyapısıyla bütünleşip BT gereksinimlerini düşük bir maliyetle karşılayarak bireylerin ve kuruluşların olumlu deneyimler yaşamalarını sağlar.

Kaspersky - Kayıtlı İş Ortağı

Benzersiz küresel güvenlik istihbaratı ve otomatik öğrenme teknolojilerini temel alarak kârınızı koruyan kanıtlanmış, verimli güvenlik çözümleri

SUSE - Gold Partner

1992 yılında kurulan SUSE kurumsal Linux dağıtımının ve görev-kritik bilgiişlem için en birlikte çalışabilirlik özelliğine sahip platformun özgün sağlayıcısıdır. SUSE Linux Enterprise merkezli ürün portföyü ile dünya çapında binlerce kurumu fiziksel, sanal ve bulut ortamlarında desteklemektedir.

IQDox - Yetkili Satıcı ve Çözüm Ortağı

IQDox EDI çözümümümüz ile tüm sistemler ile kolay ve maliyet etkin veri alışverişi yapın.

Katma Değerli Üstün Çözümler

İş ortaklarımızın dünyada yaygın olarak kullanılan üstün ürünleri, bilgi birikimimiz ve deneyimiz ile birlikte sağladığımız katma değerimiz müşterilerimize nitelikli çözüm ve hizmet olarak yansıyor.