İşinize Odaklanın

İnternet'in her alanında sunduğumuz kaliteli ve ekonomik hizmetlerimiz ile teknik sorunlar yerine kendi işinize yoğunlaşarak kârlılığınızı artırın.

Tanıtım Broşürü için tıklayın

Servicenow - Danışmanlık Hizmeti

Hizmet olarak Herşey / Everything as a Service ServiceNow sunduğu bulut-tabanlı platform aracılığıyla insanların iş yapma şekillerini dönüştürüyor. Bu bağlamda kurumun tüm iş birimleri için (BT, İK, Tesis, Alan hizmetleri ve çok daha fazlası) hizmet yönetimi danışmanlık ve proje geliştirme hizmeti sunuyoruz..

BT Danışmanlık

Planlanan zamanda ve hedeflenen bütçesinde gerçek çözüm alın.

Teknik Destek Programlarımız

Sürekli değişen teknolojik gelişmelerin varlığında en son teknolojiyi yakalamak hiçbirzaman kolay olmamıştır. Güvenlik ihlallerini önlemek, yeni işlevsellikleri uygulamak ve durağan bir bilişim ortam sağlamak ihtiyacı her zaman olmuştur. Destek programlarımızı BT yatırımlarınızdan en üst düzeyde verim almanıza yardımcı olmak için hizmetinize sunuyoruz.

Yer Sağlayıcılık Hizmetimiz

Yer Sağlayıcılık Hizmetimiz kapsamında kişi ve/veya kurumların gereksinim duyacağı tüm hizmetleri sunuyoruz.

Kurumsal Elektronik Posta

Kesintisiz elektronik posta hizmetimiz ile kurumunuzun posta kutularına dünyanın her yerinden güvenle ulaşın. Virüs ve çöp (spam) postaya karşı korunun.

Servis olarak Yazılım (SaaS- Software as a Service)

Genel amaçlı uygulama sunucularımızdan gelir ortaklığı ya da kiralama yöntemleri ile yararlanabilirsiniz. Yazılım geliştirme ve sahip olma maliyetlerinden kurtulun. Gerek duyduğunuz kapasiteyi minimum maliyetle kullanın.